Skip to main content

Toeta meid

Eesti Pagulasabi töötab selle nimel, et Eestisse saabunud pagulased saaksid uues ühiskonnas võimalikult kiiresti kohaneda ning et oma kodudest lahkunud inimesed ei jääks hätta ka väljaspool Eesti piire.

Ka Sina saad pagulasi aidata! Üks viis meie kaudu pagulasi aidata on teha meile annetus – ühekordne või regulaarne.

Annetusi saab teha pangalingi kaudu siinsamal lehel või tehes sobivas summas ülekande MTÜ Eesti Pagulasabi annetuskontole SEB pangas (a/a EE791010220258852223) või Swedbankis (a/a EE392200221056272250).

Et annetuste kasutus oleks selge ja läbipaistev ning et anda annetajatele võimalus toetada just endale meelepärast tegevussuunda, on meil loodud kolm kampaaniat: 

  • Ukraina heaks! – sellesse fondi annetades toetad meie Ukraina suunalist tegevust, sh humanitaarabi pakkumist Ukrainas kohapeal, inimeste evakueerimist piiridelt ning saabuvate inimeste toetamist Eestis.
  • Armeenia heaks! – sellesse fondi annetades toetad meie Armeenia suunalist tegevust, sh Armeeniasse saabunud pagulasi, et aidata neil oma elu uuesti üles ehitada - juhul kui koju naasmine ei osutu võimalikuks. Annetusi kasutame humanitaarolukorrale vastamiseks ja kriisi pikaaliste mõjude leevendamiseks.
  • Ukraina kodude taastamiseks – Ukrainas on sõja tõttu saanud paljud eluasemed tugevalt kannatada ja vajavad remonti. Selle fondi kaudu aitame taastada sõjas kahjustatud kodusid rindeäärsetes oblastites.  

Ukraina heaks saab annetada saab ka helistades:

Helistades 9003801 annetad 5 eurot

Helistades 9003802 annetad 10 eurot

Helistades 9003803 annetad 50 eurot

Annetatud summa läheb maha järgmiselt mobiilteenuste arvelt

Annetada on võimalik ka ilma kindlat kampaaniat valimata ja sellisel juhul annate meile vabad käed kasutada vahendeid seal, kus neid just kriisiolukorras enim vaja läheb. 

Eesti Pagulasabi järgib annetuste kogumise hea tava põhimõtteid.

 

Pilt
Illustrations_S_size_exclamation
Anneta kindlale eesmärgile

Selleks, et annetuste kogumine oleks selge ja läbipaistev ning annetajatel oleks võimalus annetada konkreetsele eesmärgile, oleme loonud kampaaniad

Ukraina heaks!
Armeenia heaks!
Ukraina kodude taastamiseks

Toeta haavatavas olukorras olevaid inimesi:
Please choose an amount.
Vali üks meie kampaaniatest:
Vali sobiv maksemeetod:
Eesti Pagulasabi töötab selle nimel, et aidata Eestisse saabunud pagulastel võimalikult kiiresti uut elu alustada ning toetada ka inimesi, kes on sunnitud oma kodudest põgenema ka väljapool Eesti piire.
Ka sina saad pagulasi aidata!

 Üks võimalus kodu kaotanud inimesi aidata on meie organisatsiooni kaudu, kas ühekordse või korduva annetuse teel.

Contact Us
Have questions or suggestions? Please fill out the contact form
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.